چسب لیفت صورت چیست؟ رهایی از چین و چروک با چسب لیفت شقیقه

شما اینجا هستید:

ممکن است با افزایش سن، صورت شما دچار چین و چروک شده باشد. حتی ممکن است پوست صورتتان به خصوص در اطراف چشم‌ها دچار خطوط عمیقی شده باشد. در این حالت است که احتمالا به انواع عمل‌های جراحی، پلاسما جت و تزریق بوتاکس فکر می‌کنید. اما روش‌های غیرتهاجمی برای لیفت صورت نیز وجود دارد. یکی از این موارد استفاده از چسب لیفت صورت است. حتما تاکنون اسم چسب چسب لیفت شقیقه، چسب لیفت صورت، چسب لیفت ابرو، چسب لیفت چشم و … به گوشتان خورده است.

چسب صورت در دو نوع چسب لیفت صورت زنجیردار و بدون زنجیر تولید می‌شود. هر دو این محصولات به شما کمک می‌کند بدون دردسرهای عمل و تزریق، زیبایی را به چهره خود بازگردانید.

در این مطلب می‌خواهیم به بررسی تمام موارد مربوط به این تکنیک و آموزش طرز استفاده از چسب لیفت شقیقه بپردازیم. همچنین به شما می‌آموزیم که چسب لیفت صورت چیست و چگونه این ابزار را خودتان در منزل نصب کنید.

چسب لیفت صورت چیست؟

این روزها اصطلاحی رایج در زمینه زیبایی با نام لیفتینگ برای همه ما آشناست. لیفت به معنای کشیدن است و لیفتینگ به عملیات آن می‌گویند. این اصطلاح را در موارد مختلفی مانند لیفت ابرو، لیفت مژه و لیفت پوست صورت به دفعات شنیده‌ایم.

تکنیک‌هایی که در زمینه لیفت پوست صورت انجام می‌شود، گاها تهاجمی هستند. به همین خاطر بسیاری از افراد علاقه‌ای به انجام این روش‌ها ندارند. از طرفی چین و چروک‌های صورتشان، زیبایی آن‌ها را کاهش داده است. پیشنهاد ما در این شرایط استفاده از روش‌هایی مانند چسب لیفت صورت و شقیقه است.

و اما چسب لیفت صورت چیست؟
این چسب ابزاری است برای کشیدن پوست صورت که به منظور از بین بردن چروک نصب می‌شود. این چسب به نوعی طراحی شده تا با فاصله کمی از چین و چروک پوستتان قرار بگیرد و با اتمام مراحل نصب، پوستتان را صاف کند.

این ابزار می‌تواند تا حد زیادی شما را از هر نوع عمل جراحی برای از بین بردن خطوط صورتتان بی‌نیاز کند. نصب راحت آن باعث شده طرفداران زیادی در بین خانم‌ها پیدا کند.
شما می‌توانید با آموزش‌هایی که در ادامه برای شما آماده کرده‌ایم این چسب را نصب کنید سپس آرایش مورد نظرتان را انجام دهید. بعد از آن متوجه زیبایی بیشتر چهره‌تان خواهید شد.

ساختار این ابزار به این صورت است که چسب‌های مخصوص گریم روی بندهایی باریک نصب شده‌اند. شما باید چسب را در محل مورد نظر و روی پوست نصب کنید. در ادامه بند را بکشید و مقدار لیفت مورد نظر را مشخص کنید. در ادامه مراحل نصب این چسب را خواهید دید.

تاثیر استفاده از چسب لیفت صورت

فرق بند لیفت با چسب لیفت صورت

توجه داشته باشید که چسب لیفت را با کش یا بند لیفت ابرو اشتباه نگیرید. هر دو این ابزار به منظور کشیدن پوست استفاده می‌شوند اما تفاوت‌هایی در ساختار خود نیز دارند. در ادامه به فرق بند لیفت با چسب لیفت صورت می‌پردازیم.

۱- در ابزار بند لیفت، عملیات کشیدن پوست با استفاده از سنجاق‌هایی نصب شده روی موها انجام می‌شود.
این در حالیست که لیفت پوست در ابزار چسب لیفت با استفاده از چسب‌هایی مخصوص و به حالت نواری امکان‌پذیر است.

۲- در بند لیفتینگ، سنجاق‌هایی روی موهای کنار شقیقه نصب می‌شود. در واقع عملیات لیفتینگ از محل این سنجاق‌ها انجام می‌شود. اما در چسب لیفت، این چسب‌ها هستند که فشار کشیدن پوست را تحمل می‌کنند.

۳- در کش یا بندهای لیفت با تنظیم سایز بند یا کشی که به سنجاق‌ها متصل است، میزان کشیدن پوست را مشخص می‌کنیم.
اما در چسب لیفت بدون زنجیره برای تنظیم سایز باید دو بند را در پشت سر گره بزنیم. همچنین در چسب لیفت زنجیردار روی بندها سوراخ‌هایی قرار دارد که برای تنظیم سایز باید بند را از آن‌ها عبور دهیم.

این دو ابزار با وجود تفاوت‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، هر دو یک هدف را دنبال می‌کنند. هدف هر دو آن‌ها لیفت صورت و از بین بردن چین و چروک روی پوست می‌باشد.